0

Kategoriler

Kadayıf Dolması

1 Kg Kadayıf dolmasın da 10 Adet bulunmaktadır. Vakumlu ambalajda şerbetli bir şekilde sizlere ulaştırılmaktadır.

Stok Kodu:  24
320,00 TL (KDV Dahil)
Taksitli Fiyatı : 4xTaksit Bulunamadi
Hemen Al
Sepete Ekle
Ürün Detay Görsel

Ödeme Seçenekleri

Kadayıf dolması Erzurum

Erzurum mutfağı denilince ilk akla gelen enfes lezzetli yemekleri ve tatlılardır. Tatlılarından en meşhur olan tatlımız Kadayıf dolması. 

Kadayıf dolması tarifi , Nasıl yapılır? 

Kadayıf dolması tarifi, Erzurum tel kadayıfın dolma şeklinde sarılarak, arasına bol ceviz koyularak yapılır. İçi bol cevizle sarılıp yumurtaya bulandıktan sonra kızartılarak şerbetle buluşur.

Kadayıf dolması fiyatı, Erzurum Kadayıf dolması fiyatı? 

Meşhur Erzurum kadayıf dolmasının fiyatı 1 kilosu 105 TL 'dir. Tatlıcı Ökkeş usta web sitesinden Ücretsiz kargo ile Türkiye'nin her yerine kargo yapabilirsiniz. 

1 kilo kadayıf dolması kaç tane.

1 kilo kadayıf dolması yaklaşık olarak 10 adettir. Vakumlu ambalajda şerbetli bir şekilde Türkiye'nin her yerine Ücretsiz kargo ile sizlere ulaştırılmaktadır.

Erzurum Kadayıf dolması sipariş , Kadayıf dolması sipariş

Erzurum kadayıf dolması sipariş vermek için;  Tatlıcı Ökkeş Usta web sitemizi ziyaret edip. Türkiye'nin her yerine Ücretsiz kargo ile sipariş verebilirsiniz. Eğer Erzurum ' da iseniz şubelerimizi ziyaret edip anında bu lezzeti tada bilirsiniz. 

En iyi kadayıf dolması, Kadayıf dolması nerede yenir?

En iyi kadayıf dolması tatlıcı Ökkeş ustanın enfes tarifi ile yapılan kadayıf dolmasıdır. Kadayıf dolması nerede yenir, Tatlıcı Ökkeş ustada yenir. 

 

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor